У двох областях України виявили АЧС

107
0
На Закарпатті та Рівненщині виявили АЧС у диких кабанів
Kurkul.comНа Закарпатті та Рівненщині виявили АЧС у диких кабанів

На територіях мисливських угідь у Закарпатській та Рівненській областях виявлені трупи кабанів, які були інфіковані АЧС. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

 У Закарпатській області, на території мисливських угідь: Тарасівське лісництво урочище «Кобилець» (Тячівський район), ДП «Мокранське ЛМГ» урочище «м. Ульний Брадул» (Тячівський район), Копашнівське лісництво урочище «Тургалина» (Хустський район), Золотарське лісництво урочище «Гамба» (Хустський район), Березівське лісництво урочище «Слатина» (Хустський район), Монастирецьке лісництво урочище «Горб» (Хустський район) було виявлено трупи диких кабанів та проведено відстріл тварин.

У Рівненській області на території мисливських угідь: Новостайківське лісництво ТОВ фірма «Барс» (Рівненський район), МРГ «Лань» урочище «Новики» (Млинівський район), мисливське господарство ФГ «Ричинський» урочище «Підгаєщина» (Млинівський район) було проведено відстріл диких кабанів.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу було виявлено АЧС.

В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus