Tecnoma розширюватиме дилерську мережу в Україні

14 лютого 2018 214 0
Самохідний обприскувач Tecnoma Laser
Kurkul.comСамохідний обприскувач Tecnoma Laser

Французький виробник обприскувачів компанія Tecnoma планує розширення дилерської мережі. Про це в коментарі Traktorist.ua повідомив керівник українського представництва Tecnoma Сергій Вотяков.

За його словами, бренд Tecnoma протягом 10 років в Україні успішно представляла компанія «Агроресурс».

«Ми повністю задоволені роботою «Агроресурсу» і будемо продовжувати роботу з ними. Але для того, щоб покрити всі потреби наших клієнтів в плані своєчасного сервісного обслуговування, а також для просування на ринку більш широкої лінійки техніки, Tecnoma планує налагодити співпрацю з іншими компаніями в усіх регіонах України», — заявив Сергій Вотяков.

Окрім напрямку причепних та самохідних обприскувачів, за словами керівника українського представництва Tecnoma, французький виробник планує збільшувати продажі навісних обприскувачів для садівництва та виноградарства.

«Штаб-квартира Tecnoma знаходиться у славнозвісній Шампані, тому навісні машини для садівників, виноградарів та малих фермерів — це також один із наших перспективних напрямків», — наголошує Сергій Вотяков.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Tecnoma, що входить до індустріальної групи EXEL, анонсувала відкриття свого представництва в Україні. В 2016 р. частка компанії на українському ринку обприскувачів становила 14-16 %. Всього в полях країни працює близько 300 машин виробництва Tecnoma.

 

Виконано за допомогою Disqus