Від АЧС загинули домашні свині у двох областях України

78
0
У Миколаївській та Донецькій облстях від АЧС загинули свині
У Миколаївській та Донецькій облстях від АЧС загинули свині

У Миколаївській та Донецькій областях поблизу населених пунктів були виявлені трупи домашніх свиней, що загинули від АЧС. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

Нагадаємо, попердні випадки АЧС були зареєстровані у Чернівецькій та Хмельницькій областях.

У Миколаївській області, на території сміттєзвалища біля смт Врадіївка (Врадіївський район) знайдено чотири трупи домашніх свиней та на території мисливського угіддя ТОВ «Мисливців та рибалок Білоусівки» (Вознесенський район) було проведено відстріл диких кабанів.

У Донецькій області, на узбіччі траси «Павлівка – Новомайорське» за шість кілометрів від села Павлівка (Мар’їнський район) було виявлено три трупи домашніх свиней.

Рішеннями, прийнятими засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Врадіївській, Вознесенській та Мар’їнській районних державних адміністраціях, затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus