Фермер зібрав рекордні 18 т/га кукурудзи і поділився секретом успіху

22 лютого 2018 5551 0
Андрій Душейко, керівник СТОВ «Дніпро»
Андрій Душейко, керівник СТОВ «Дніпро»

Компанія СТОВ «Дніпро» встановила рекорд із урожайності гібриду кукурудзи DuPont Pioneer П0216. Про це повідомив керівник господарства Андрій Душейко у ексклюзивному коментарі Kurkul.com під час виставки Агро Весна 2018.

«Ми вирощували кукурудзу на поливі. У нас було майже 50 га. Ні про який рекорд, коли сіяли кукурудзу, ми не думали», — розповідає Андрій Душейко.

У господарстві посіяли пізньостиглий гібрид П0216.

«Ми його сіяли і в попередні роки, але не використовували полив. Попередником були дві овочеві культури — капуста і морква», — повідомив фермер.

За його словами, коли у господарстві побачили, що урожай кукурудзи буде гарним, вирішили взяти участь у конкурсі від DuPont Pioneer.

«Нам пощастило, тому що був дуже гарний попередник — овоч, під який було внесено все і навіть трішки більше. Плюс полив, плюс величезний потенціал гібриду, плюс трішки наших зусиль і праці — і в результаті ми отримали 180 ц/га кукурудзи на поливі», — ділиться радістю фермер.

За словами Андрія Душейка, з компанією DuPont Pioneer вони співпрацюють уже тривалий час.

«Знаємо компанію Pioneer дуже давно, ще до того як вони об’єдналися з DuPont. Це компанія, яка завжди мала гібриди, які були еталоном продуктивності», — зазначає Андрій Душейко.

Виконано за допомогою Disqus