DuPont Pioneer Україна запрошує аграріїв до участі в конкурcі врожайності

20 квітня 2017 81 0
Конкурс проводять серед сільгоспвиробників в двох номінаціях: «Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPont Pioneer» та «Кращий врожай гібриду соняшнику DuPont Pioneer».
Конкурс проводять серед сільгоспвиробників в двох номінаціях: «Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPont Pioneer» та «Кращий врожай гібриду соняшнику DuPont Pioneer».

DuPont Pioneer запрошує українські господарства взяти участь у другому Конкурсі, який буде проведено по всій Україні у шести агро-кліматичних зонах (Полісся; Західний Лісостеп та Карпати; Центральний Лісостеп; Східний Лісостеп; Правобережний Степ; Лівобережний Степ) та у зоні зрошення. В кожній із шести зон будуть визначені перше, друге й третє місця, а в зоні на зрошенні буде визначено лише перше місце переможця.

Як і раніше, конкурс проводять серед сільгоспвиробників в двох номінаціях: «Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPont Pioneer» та «Кращий врожай гібриду соняшнику DuPont Pioneer».

У кожній з двох номінацій будуть обрані переможці: агроном і господарство в особі керівника. Переможці будуть нагороджені призами та почесними дипломами.

Бажаєте взяти участь? Усе, що потрібно, це:

  • Бути юридичною особою або підприємцем, який вирощує в своєму господарстві в сезоні 2017 року мінімум 300 га кукурудзи та/або 100 га соняшнику Pioneer®
  • Мати розмір поля, яке приймає участь в Конкурсі, не менше ніж 50 га
  • Подати Заявку на участь у Конкурсі

Термін подачі заявки: з 10 травня до 31 серпня 2017 р.

Замір врожайності:

  • За тиждень перед збором врожаю господарство повинно проінформувати і запросити представника/агронома-консультанта компанії DuPont Pioneer щодо фіксації показників врожайності
  • Результати у вигляді Актів збору отриманої врожайності приймаються для участі в Конкурсі у перерахунку до залікової врожайності при кондиційній вологості до 1 грудня 2017 р.

Чесність і прозорість — основні принципи Конкурсу. Виробляючи найкращі продукти, надаючи найкращі послуги та інформацію, DuPont Pioneer Україна створює та розширює можливості сільгоспвиробників для отримання найвищої віддачі з кожного гектара землі.

З питань оформлення і подачі Заявки на участь у Конкурсі необхідно звертатися до представника /агронома-консультанта компанії DuPont Pioneer в своєму регіоні.

Виконано за допомогою Disqus