Вирощування осетрових починає приносити дохід на третій рік

18 квітня 2018 229 0
Осетрові починають давати ікру через 6 років
Kurkul.comОсетрові починають давати ікру через 6 років

Перші кошти від вирощування осетрових можна отримувати вже на третій рік їх розведення. Про це йдеться у матеріалі «Курс на аквакультуру: як створити осетрове господарство?» на Kurkul.com.

«В 25 кубовому басейні є можливість вирощувати до 2 тонн риби. Десь на третій рік можна відділити самців від самок і направити самців на м'ясо. Припустимо, половина риби в басейні — самці. Кілограм м’яса коштує близько 200 грн. Ось вам і перші кошти. До 200 тис. грн за рік», — підраховує представник групи компаній «Аквасіті»Андрій Карпій.

Однак, щоб осетрові почали давати ікру потрібно більше шести років. Більшість підприємців аквакультури говорить про перспективність цієї справи. 

«Реалізувати розвиток вирощування, а не тільки вилову риби — це те, чого ми прагнемо в Україні. Я впевнений, якщо підприємці захочуть зробити щось подібне, вони мають гарні приклади від бізнесу, в кого можна запозичити досвід. Держрибагентство, в межах компетенції, однозначно буде підтримувати бізнес та надавати відповідні консультації», – наголосив Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.

Якщо говорити про ікру, то вартість 100 г якісного продукту становить від 1,5 тис. грн, залежно від виробника. Період окупності ікорного бізнесу — не менше 15 років. А якщо враховувати постійні планові інвестиції на розвиток, то цей період може сягнути і 20 років.

                                         

Виконано за допомогою Disqus