Виробники аквакультури мають запровадити НАССР до 2019 р

2 квітня 2018 468 0
НАССР має бути запроваджена до 20 вересня 2018 р.
Kurkul.comНАССР має бути запроваджена до 20 вересня 2018 р.

Підприємства, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких відсутні необроблені інгредієнти тваринного походження (крім малих потужностей), наприклад, виробники сирої риби, мають запровадити систему НАССР до 20 вересня 2018 р. До 20 вересня 2019 р. — всі малі підприємства, незалежно від виду продукції, яку вони виробляють. Про це повідомляє Мінагрополітики.

Крім того, з 4 квітня 2018 р. набирає чинності ЗУ «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров'я та благополуччя тварин», який передбачає можливість здійснення перевірки Держпродспожслужбою впровадження системи HACCP на підприємствах.

Довідка: HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) — це система контролю рівня безпечності продукції в процесі її виробництва. Система дозволяє виділити всі потенційно небезпечні чинники та запобігти їх виникненню. HACCP була схвалена Європейським Союзом та Комісією харчового кодексу. Вона складається з 7 принципів. На базі концепції НАССР було розроблено декілька стандартів. Вони застосовуються в окремих країнах та ланках харчового ланцюга. В Україні на сьогоднішній день діють два стандарти.

Виконано за допомогою Disqus

- 6° ... - 8°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

67%
Матеріали за темою