Новий законопроект вплине на ринок б/в імпортної сільгосптехніки

25 квітня 2018 1574 0
У Верховній Раді розглянуть законопроект про модернізацію застарілої техніки на українських заводах
Kurkul.comУ Верховній Раді розглянуть законопроект про модернізацію застарілої техніки на українських заводах

Прийняття Верховною Радою законопроекту №4024а щодо змін до Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» може суттєво вплинути на обсяг продажу закордонної б/в сільгосптехніки. Автори законопроекту пропонують надавати пільги фермерам, які будуть модернізувати свою застарілу техніку на вітчизняних підприємствах. Про це повідомляє Traktorist.ua.

«В даний час, тракторобудівні підприємства вітчизняного машинобудування для АПК освоїли і поставили на серійне виробництво нові сучасні моделі техніки, які практично не поступаються іноземним аналогам і повністю пристосовані до наших погодно-кліматичних умов. Вони готові розпочати впровадження програм комплексної модернізації і відновлення застарілих машин на своїх підприємствах до рівня тих, що сьогодні серійно виготовляються», — ідеться у пояснювальній записці.

Такий підхід до експлуатації сільгосптехніки, імовірно, вплине на об’єми реалізації іноземних вживаних машин. Адже користувачу буде вигідніше модернізувати вітчизняну техніку з дотаціями, ніж придбавати іноземну, і з часом, так чи інакше, витрачатись на її ремонт.

Виконано за допомогою Disqus