Корейська компанія Posco Daewoo інвестує у модернізацію української сільгосптехніки

27 лютого 2017 79 0
Мінагрополітики та корейська компанія Posco Daewoo обговорили співпрацю у модернізації української техніки
agro.dn.gov.uaМінагрополітики та корейська компанія Posco Daewoo обговорили співпрацю у модернізації української техніки

Мінагропрод та корейська корпорація Posco Daewoo домовилися розробити спільну програму із забезпечення новітньою сільгосптехнікою малих та середніх сільгоспвиробників в Україні.

Про це йшлося під час зустрічі першого заступника міністра Максима Мартинюка та корпорації Рosco Daewoo Corporation, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

«Для наших іноземних партнерів інвестування в українське сільгоспмашинобудування є дуже перспективним напрямом. З кожним роком аграрний сектор в Україні стає все потужнішим і попит на якісну техніку лише зростає», — зауважив Максим Мартинюк.

За його словами, спільне виробництво техніки в Україні буде вигідним для обох сторін. Так, на сьогодні національне машинобудування отримало комплексну підтримку з боку держави. Крім того, нова техніка може використовуватися не лише в Україні, а й постачатися до інших країн. Для українців відкриття виробничих потужностей – це нові робочі місця, обмін досвідом та новий рівень виробництва техніки.

Читати по темі: У бюджеті заплановані 500 млн грн для придбання сільгосптехніки — Гройсман

Під час зустрічі, сторони погодились створити спільну Робочу групу з метою розробки плану дій, необхідних для започаткування програми співпраці. Основними завданнями Робочої групи стануть визначення загальних принципів та умов, необхідних для ефективної реалізації програми, підготовка переліку с/г техніки та пошук відповідного українського партнера.

«Ми сподіваємось, що наша співпраця з корейським партнером стане поштовхом до стабілізації та послідовного розвитку технічного забезпечення аграрного виробництва українського машинобудування», — додав наприкінці зустрічі перший заступник міністра.

Виконано за допомогою Disqus