Сумський НАУ проводитиме спільні наукові проекти з університетом КНР

25 липня 2018 79 0
Зустріч представників Сумського НАУ та університету КНР
Прес-служба Сумського НАУЗустріч представників Сумського НАУ та університету КНР

Очільники Сумського НАУ, Інституту прикладної фізики НАН України та «Євроагрофізичний інститут» підписали меморандум про співпрацю. Угода націлена на підвищення професійної кваліфікації наукових і науково-педагогічних кадрів, спільне проведення наукових досліджень, участь в національних та міжнародних освітніх і наукових програмах і проектах. Про це повідомляє прес-служба Сумського НАУ.

Також завдяки меморандуму будуть організовувати спільні проекти в системі післявузівської та додаткової освіти, здійснювати спільні публікації наукових та навчально-методичних робіт, а також обміни студентів, магістрів, аспірантів, викладачів, науковців.

Як відмітив очільник міста Олександр Лисенко, Сумський НАУ відіграє важливу роль у встановленні дружніх стосунках з університетами КНР.

Здобутки СНАУ в галузі сільськогосподарських досліджень відзначив старший консультант Муніципального народного уряду міста Сіньсян Чжан Говей.

«Саме тому українські науковці та їхні китайські колеги вирішили спільно добирати теми досліджень, які б відповідали стратегічним запитам обох держав», — йдеться у повідомленні.

Вже восени Сумський НАУ прийматиме аспірантів та магістрантів з КНР, яких навчатимуть за унікальною українсько-китайською програмою.

Виконано за допомогою Disqus