СНАУ та Elvorti відкриють інноваційну лабораторію сільгосптехніки

100
0
Ректор СНАУ Володимир Ладика та генеральний директор компанії Elvorti Сергій Калапа
Pedpresa.uaРектор СНАУ Володимир Ладика та генеральний директор компанії Elvorti Сергій Калапа

Керівництво та спеціалісти компанії Elvorti днями відвідали науково-технічну базу Сумського НАУ. На базі університету планується відкриття інноваційної лабораторії сільгосптехніки. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Особливу зацікавленість у членів делегації викликала діяльність центра точного землеробства інженерно-технологічного факультету університету.

З 2018 р. компанія Elvorti взяла курс на розвиток обладнання для повноцінної системи точного землеробства із застосуванням техніки власного виробництва, тому співпраця з Сумським аграрним університетом має бути взаємовигідною для обох сторін. Саме тому у ході робочої зустрічі було прийнято рішення вперше в Сумах відкрити інноваційну лабораторію сільськогосподарської техніки.

Ректор СНАУ Володимир Ладика та генеральний директор компанії Elvorti Сергій Калапа підписали угоду про співпрацю. Найближчим часом на факультеті буде створено новий спеціалізований клас із сучасною технікою Elvorti.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus