На Черкащині пройшов Valtra Smart Tour

31 серпня 2018 95 0
Valtra Smart Tour на Черкащині
Valtra Smart Tour на Черкащині

Корпорація AGCO разом із офіційним дистриб’ютором бренду Valtra — АБА «АСТРА» — провели четвертий Valtra Smart Tour в Україні. Демонстрація тракторів Valtra T-серії в роботі відбулася 28 серпня поблизу с. Подібна, що на Черкащині, пише Traktorist.ua.

«Ми як виробник техніки намагаємося зробити ту машину, яка буде потрібна Вам — аграріям. З іншого боку, як представництво корпорації в Україні ми намагаємося знайти такі умови поставок, щоб ціни на ці машини були нижчі, як у західних та північних сусідів. А от якість обслуговування, якість сервісу та швидкість реагування, яку дає наш дистриб’ютор — тут сусідам потрібно ще повчитися», — сказав під час свого виступу директор з маркетингу корпорації AGCO в Україні Антон Костирко.

На заході аграріям було презентовано дві моделі Valtra — Т194 та Т234 в комплектації Active та Versu потужністю 195 та 235 к.с. відповідно.

Трактор Т234 працював із 5-ти корпусним плугом від Gregoire Besson, а Т194,презентований у патріотичних жовто-блакитних кольорах, гості могли обкатати самостійно та відчути всі переваги машини.

Також завдяки фірмовому трейлеру Valtra Demo Truck відвідувачі мали змогу ознайомитися з роботою інноваційного підлокітника Valtra Smart Touch.

«Valtra — це бренд не новий на українському ринку, трактори Valtra поставлялися в Україну в період з 2006 по 2010 рік, потім була перерва, а вже починаючи з цього року ми розпочали знову завозити ці машини. Особливістю тракторів є перш за все їхня універсальність, економічність, ефективність, маневреність, і, варто відмітити, комфорт для роботи оператора», — розповів  керівник групи AGCO в компанії АБА «АСТРА» Леонід Кулик.

Генеральний директор компанії АБА «АСТРА» Ігор Губарєв розповів, що трактори Valtra Т-серії зайшли на український ринок навесні цього року.

«Спочатку у нас було доступно для продажу 2 трактора T-серї і на літо ми замовили ще 4 одиниці. Загалом на 2018 рік план продажів у нас був 6 одиниць. Зараз 1 трактор вже продано, 1 передплачено, а інші 4 також в переговорах з клієнтами. В майбутньому плануємо завозити ще і А-серію», — резюмував Ігор Губарєв.

Після завершення демонстрацій на учасників чекав розіграш призів та фуршет.

«На даний час обробляємо близько 100 га землі. В господарстві маємо трактори вітчизняного виробництва, але крокуючи вперед хочеться придбати щось більш сучасне, щоб покращити, по-перше, умови праці, як механізатора так і свої, а по друге підвищити продуктивність виконання робіт. Придивляюся до моделі Т194, планую протестувати трактор у своєму господарстві із нашими агрегатами», —  ділиться голова фермерського господарства «Дубовенко А. В.» Анатолій Дубовенко.

В свою чергу заступник директора «Уманського тепличного комбінату» Микола Кочубей говорить, що на підприємстві розглядають також придбання трактора Valtra.

«Відгуки про ці трактори чув тільки позитивні, знаю, що крупні корпорації раніше закупляли великі партії тракторів Valtra. Тому коли спілкуєшся з тим, хто вже працює на машинах Valtra 8-10 років — чуєш: «змінюються механізатори, а техніка відпрацювала по 10-12 тис. мотогодин і ще працює»», — ділиться своїми враженнями аграрій.

Окрім техніки бренду Valtra учасникам Valtra Smart Tour було представлено моделі виробництва Fendt, Egritech, Berthoud та інших брендів з портфоліо АБА «АСТРА».

Надаємо, що Valtra Smart Tour розпочався із Одещини та заходи пройдуть ще в чотирьох областях України.

Виконано за допомогою Disqus