У наступному сезоні виробництво цукру може зменшитися — думка

28 вересня 2015 81 0
У наступному сезоні виробництво цукру може зменшитися — думка
Кurkul.comУ наступному сезоні виробництво цукру може зменшитися — думка

Будь-які намагання з боку держави вплинути на ринок цукру зазвичай мають негативні наслідки, про це у коментарі «УНН» повідомив експерт аграрних ринків «Українського аграрного бізнесу» (УКАБ) Віталій Кордиш.

За його словами, найближчим часом ціни на цукор будуть стабільними, зростання очікується протягом зимово-весняного періоду.

«У короткостроковій перспективі ціна на цукор може залишатися більш-менш стабільною, але протягом зимово-весняного періоду вона може зрости. Це буде зумовлено зменшенням обсягів виробництва та суттєвим зростанням собівартості порівняно з минулим роком», — зазначив він.

Експерт наголосив, що необдуманий популізм з боку держави може призвести до ще більшого зменшення виробництва цукру у наступному році.

«Змінити ситуацію у нинішньому сезоні вже не буде можливості. Будь-які намагання з боку держави вплинути на ринок зазвичай мають негативні наслідки, а необдуманий популізм може призвести до ще більшого зменшення виробництва у наступному році», — сказав експерт.

Віталій Кордиш додав, що внаслідок несприятливої цінової кон’юнктури на ринку цукру та складної економічної та політичної ситуації в Україні очікується, що цього року запустяться не всі цукрові заводи, що працювали у минулому сезоні.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою