Реклама

Україна отримала дозвіл на міжнародну торгівлю насінням цукрових буряків

13 грудня 2018 171 0
Насіння цукрового буряку
YouTubeНасіння цукрового буряку

Організації економічного співробітництва та розвитку ОЕСР надала дозвіл Україні повноправно брати участь в міжнародній торгівлі насінням цукрових та кормових буряків. Ініціатором даного проект виступила компанія «Сесвандерхаве-Україна».

31 січня 2018 р. на засіданні країн-членів учасників Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) у Парижі Україні було надано дозвіл повноправно брати участь в міжнародній торгівлі насінням цукрових та кормових буряків.

Нагадаємо, ТОВ «Сесвандерхаве-Україна», є єдиною провідною селекційною компанією, яка змогла організувати та протягом останнього десятиріччя продовжує успішно вирощувати насіння цукрових буряків в Україні.

За словами представників «Сесвандерхаве-Україна», для того щоб розпочати безпосередній експорт, необхідно законодавчо затвердити участь України у Схемах сортової сертифікації ОЕСР, зокрема Схемі по насінню цукрового та кормового буряків, призначеного для міжнародної торгівлі.

Відповідні Схеми 16 серпня 2018 р. були надані Мінагрополітики, яке й виконує функцію розробника даного законопроекту в Україні.

«Враховуючи специфіку законотворчого процесу, після офіційного перекладу Схем міжнародної торгівлі насінням цукрових та кормових буряків, Мінагрополітики передає законопроект до Міністерства Зовнішніх Справ України та Президенту України на узгодження. Погоджений законопроект подається Президентом до Верховної Ради України. У разі прийняття Закону України «Про приєднання до Схем міжнародної торгівлі насінням цукрових та кормових буряків» виникає необхідність в Методиці польового інспектування. Також для виходу на ринки інших країн необхідна наявність лабораторії якості дражованого насіння цукрових буряків за стандартами І5ТА та наявність органу, який би засвідчував відповідність сортів посівного матеріалу та видавав Сертифікат OECD», — йдеться в повідомленні.

У планах ТОВ «Сесвандерхаве-Україна» вийти на зовнішні ринки, в першу чергу європейські. Детальніше про перспективи міжнародної торгівлі насінням цукрових буряків дізнавайтесь на офіційному сайті ТОВ «Сесвандерхаве-Україна».

 

 

 

 

Виконано за допомогою Disqus