USDA підвищив прогноз виробництва та експорту кукурудзи для України

12 грудня 2018 102 0
USDA підвищив прогноз виробництва та експорту кукурудзи для України

Аналітики USDA у своєму грудневому звіті знову підвищили показник виробництва кукурудзи в Україні на 1,5 млн т — до 35 млн т. Про це повідомляє Zernotorg.ua.

При цьому, світове виробництво збільшиться на 960 тис. т і складе 1,099 млрд. т у зв'язку зі зростанням врожайності в Україні, ЄС та Таїланді, компенсуючи скорочення збору в Південній Африці та Канаді.

Нагадаємо, що в листопадовому прогнозі експерти USDA також підвищили показник валового збору кукурудзи в Україні на 2,5 млн т.

Український експорт кукурудзи, як очікується, виросте на 1 млн т — до 28 млн т.

Прогноз експорту кукурудзи був підвищений для України, однак знижений для Мексики на 200 тис. т — до 1,3 млн т. Імпорт цієї культури за прогнозом аналітиків підвищується для В'єтнаму, Канади, Японії, Ірану і Колумбії, частково компенсуючи скорочення поставок для Лівії і Венесуели.

Кінцеві запаси кукурудзи також вищі, ніж в минулому звіті на 1,29 млн т, в основному за рахунок зростання в ЄС, Мексиці, В'єтнамі, Україні і Японії ніж в значній мірі компенсують зниження в Бразилії, Канаді та Південній Африці.

Крім того, оцінка виробництва і експорту пшениці для України залишилася без змін:

  • виробництво — 25 млн т;
  • експорт — 16,5 млн т.

В цілому, експерти провели знижувальні коригування прогнозу світового виробництва пшениці в поточному сезоні до 733,41 млн. т проти 733,51 млн. т, очікуваних раніше, що майже на 30 млн т нижче рівня попереднього маркетингового року

Виконано за допомогою Disqus