Кооперативам бджолярів компенсуватимуть 70% вартості обладнання — Шеремета

3732
0
Кооперативам бджолярів компенсуватимуть 70% вартості обладнання — Шеремета
pixabay.com

У 2019 р. уряд вніс зміни у програми підтримки пасічників. Як розповів заступник міністра аграрної політики і продовольства України Віктор Шеремета, кооперативам бджолярів компенсуватимуть 70% вартості обладнання — до 3 млн грн на одну структуру. Про це повідомляє landlord.ua.

Минулого року для бджолярів державою було передбачено тільки такий вид підтримки, як дешевий кредит, — компенсація облікової ставки НБУ.

За словами Віктора Шеремети, у 2019 р. допомога пасічникам одноосібно не запланована. Держава до цього поки не готова. Проте кооперативи бджолярів зможуть отримати 70% компенсації за придбане обладнання у сумі до 3 млн грн на один кооператив.

Така компенсація дасть можливість об’єднанням пасічників фасувати мед для реалізації за кордон і при цьому вказувати назву кооператива як виробника продукції. Це важливо для бджолярів, оскільки сьогодні, як відзначає Віктор Шеремета, більшість із них продають мед за кордон через посередників, без вказівки виробника.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus