Раду закликали прийняти антирейдерський законопроект

14 лютого 2019 148 0
Раду закликали прийняти антирейдерський законопроект

Парламент просять прийняти антирейдерський законопроект № 9063, аби зупинити розгул рейдерства в Україні. До таких дій закликав лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко під час роботи в регіонах на зустрічі з містянами у Миргороді. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Нагадаємо, законопроект № 9063 «Рейдерству СТОП!» (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту прав власників майна шляхом аудіо та відео-фіксації процесу проведення нотаріальних дій) зареєстрований на початку вересня 2018 р.

Його ініціатором виступили депутати Радикальної партії (О. Ляшко, В. Гласюк) і його підтримали депутати з інших політсил. Згідно із пояснювальною запискою, метою документу є унеможливлення реалізації рейдерських схем захоплення майна та бізнесу у змові з нотаріусами шляхом запровадження обов’язкового фіксування технічними засобами (аудіо- та відеофіксація) процесу проведення нотаріальних дій та інше.

За словами Олега Ляшка, сьогодні приклади рейдерства можна зустріти скрізь. Зокрема, й історія із відібранням 3,5 га паїв у сироти Олени Струцької з Миргорода.

За його словами, таким випадкам слід активно протидіяти і змінювати законодавство для подолання рейдерства. 

«Продаж землі за нинішньої корумпованої системи у судах та правоохоронних органах буде простим обкраданням людей. І таких історій, як із Оленою Струцькою, буде мільйон по Україні. Продажні суди будуть штампувати підроблені рішення, забирати майно і землю у людей. А люди не підуть судитися, бо в них немає грошей. Нам не треба ринок землі. Нам треба порядок в країні, робота і зарплата на селі і щоб земля годувала українців та належала українцям», — підкреслив депутат.

Виконано за допомогою Disqus