Лозівські машини завершують розробку першого оборотного плуга

24 лютого 2019 2739 0
«Лозівські машини» завершують розробку першого оборотного плуга
lozovamachinery.com«Лозівські машини» завершують розробку першого оборотного плуга

Український виробник сільгосптехніки «Лозівські машини» завершує розробку першого оборотного плуга власного виробництва і на початку літа презентує тестову модель. Компанія планує у майбутньому розробити повну лінійку плугів. Про це розповів головний конструктор «Лозівських машин» і Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) Олексій Гриненко, повідомляє Traktorist.ua.

Також «Лозівські машини» продовжують розвивати напрямок культиваторів. У 2018 р. перша модель польового культиватора вже почала проходити тестування, а навесні 2019 р. її випробовування будуть завершені.

«Універсальна модель «Флорін» з шириною захвату 8 м буде працювати по стерні, чого не може робити «Червонець», який розроблений для ідеальної передпосівної підготовки», — підкреслив Олексій Гриненко.

За його словами, «Лозівські машини» не будуть зупинятися і продовжуватимуть розвивати напрямок сівалок. Окрім того, що всі моделі будуть модернізовані та отримають пакети оновлення, у 2019 р. буде презентована нова тестова версія зернової сівалки «Златник».

Виконано за допомогою Disqus