Реклама

BASF випускатиме фунгіциди на основі Revysol® у Європі

6 березня 2019 49 0
BASF випускатиме фунгіциди на основі Revysol® у Європі
BASF

Вихід на ринок перших продуктів для зернових очікується у 2019-2020 рр. Потенціал пікових продажів препаратів на основі Revysol® оцінюють у понад €1 млрд. Про це повідомила прес-служба BASF.

Нова фунгіцидна інновація  Revysol® компанії BASF — це перший ізопропанол-азол на світовому ринку. Його реєстрація у Європі стане важливим етапом: він дасть аграріям у Європі та по всьому світу новий, високоефективний інструмент для вирішення проблем резистентності та для оптимізації виробничих процесів.

«Аграрії шукають інноваційні та сталі рішення для покращення виробничих процесів. Revysol® дозволить ефективніше управляти господарством та зменшить погодні ризики. Завдяки йому аграрії будуть отримувати вищі та стабільніші врожаї, які максимізують їхні доходи», — сказав старший віце-президент підрозділу Agricultural Solutions BASF у країнах Європи, Близького Сходу, Африки та СНД Лівіо Тедескі.

Саме тому BASF реєструє першими препарати на основі Revysol® для зернових, що дозволить боротися з такими хворобами, як септоріоз злаків та види іржі на пшениці або рамуляриоз ячменю. Реєстрація препаратів на основі Revysol® для зернових очікується у 2019 р. для сезону 2020 р. з урахуванням локальних реєстрації у країнах.

Подальші реєстрації препаратів на основі Revysol® будуть для таких культур, як олійний ріпак, кукурудза, фрукти та овочі, а також виноград.

Окрім Європи, BASF подав заявку на реєстрацію Revysol® у країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону, Північної та Південної Америки для більш ніж 40 сільськогосподарських культур.

Виконано за допомогою Disqus