Реклама

Звичайний смартфон зможе визначати вміст азоту в рослинах

10 березня 2019 670 0
Звичайний смартфон зможе визначати вміст азоту в рослинах
Звичайний смартфон зможе визначати вміст азоту в рослинах

Норвезький виробник добрив Yara International випустив новий мобільний додаток для визначення рівня азоту у вирощуваних рослинах. Про це повідомляє fertilizerdaily.ru.

За допомогою вбудованої в смартфон камери програма оцінює рівень хлорофілу в сільськогосподарських культурах на ранніх стадіях росту, дозволяючи фермеру краще контролювати вміст азоту в полях.

Без додаткового обладнання аграрії зможуть визначити рівень азоту для таких сільськогосподарських культур, як озима пшениця, ріпак, кукурудза і ячмінь, однак лише на ранніх стадіях росту. 

Для пізніх стадій Yara пропонує кліпсу N-Tester, яка вішається над камерою телефону і дозволяє значно збільшити точність вимірювань. Для бета-тестування пристрою кліпси N-Tester будуть видані фермерам, які є членами інноваційної програми YaraIrix.

Крім того, фермер також зможе купити N-Tester BT, що з'єднується з телефоном через Bluetooth. В цьому випадку, якщо вірити виробникові, аграрій отримає потужний інструмент для точного визначення рівня азоту в рослинах до 4-ої фази зростання.

«З доступом до точних даних про потреби сільськогосподарських культур, ми зможемо виробляти більше продуктів харчування і одночасно мінімізувати можливі перешкоди для сільського господарства на навколишнє середовище», — заявив Стефан Фюрнсінн (Stefan Fürnsinn), глава департаменту цифрового землеробства Yara.

Виконано за допомогою Disqus