На Одещині фермер з минулого року не виплачує кошти селянам за паї

649
0
На Одещині фермер з минулого року не виплачує кошти селянам за паї

Жителі села Каїри Лиманського району Одеської області скаржаться, що місцевий фермер Юрій Балтян з минулого року не виплачує гроші за оренду земельних паїв. Про це повідомляє kominternovskoe.com.

На початку цього року жителі звернулися в Лиманську райадміністрацію і навіть писали в Верховну Раду. Однак, це ні до чого не привело.

«Ще в лютому глава Лиманської райадміністрації Василь Приймак змусив фермера Балтян в присутності прокурора написати розписку, де він зобов'язався до 15 лютого виплатити всі кошти, але нічого не змінилося», — розповідає місцева жителька Ніна Іванівна.

Селяни також звернулися по допомогу до депутата Верховної Ради Антона Яценка, який в свою чергу написав звернення до Міністерства внутрішніх справ, звідки лист перенаправили в область, а потім в районний відділ поліції.

«Мене викликали в поліцію, попросили копію договору з фермером. Допитував мене старший дільничний Павлюк Михайло Михайлович. Вислухавши всю ситуацію, він сказав, що постарається допомогти. На наступний день дзвонить і каже, що не може знайти фермера для того щоб допитати. Шукали будинку, але ні машини, ні самого фермера там не було. Пізніше від дочки вони дізналися, що він знаходиться в лікарні, але як з'ясувалося його там немає і не було», — розповідає Ніна Іванівна.

Після цього жінка знову звернулася до депутата. Він пообіцяв, що знову звернеться до Міністерства внутрішніх справ.

«На сьогоднішній день Юрій Балтян вийшов з лікарняного і його будуть допитувати, але дільничний все одно радить звертатися до суду», — каже Ніна Іванівна.

Пенсіонерка і ще кілька чоловік подали позов до суду.

За словами селян, фермер також ігнорує їхні прохання просто повернути землі, щоб вони могли здати їх іншому фермеру.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus