На Одещині фермер з минулого року не виплачує кошти селянам за паї

29 березня 2019 650 0
На Одещині фермер з минулого року не виплачує кошти селянам за паї

Жителі села Каїри Лиманського району Одеської області скаржаться, що місцевий фермер Юрій Балтян з минулого року не виплачує гроші за оренду земельних паїв. Про це повідомляє kominternovskoe.com.

На початку цього року жителі звернулися в Лиманську райадміністрацію і навіть писали в Верховну Раду. Однак, це ні до чого не привело.

«Ще в лютому глава Лиманської райадміністрації Василь Приймак змусив фермера Балтян в присутності прокурора написати розписку, де він зобов'язався до 15 лютого виплатити всі кошти, але нічого не змінилося», — розповідає місцева жителька Ніна Іванівна.

Селяни також звернулися по допомогу до депутата Верховної Ради Антона Яценка, який в свою чергу написав звернення до Міністерства внутрішніх справ, звідки лист перенаправили в область, а потім в районний відділ поліції.

«Мене викликали в поліцію, попросили копію договору з фермером. Допитував мене старший дільничний Павлюк Михайло Михайлович. Вислухавши всю ситуацію, він сказав, що постарається допомогти. На наступний день дзвонить і каже, що не може знайти фермера для того щоб допитати. Шукали будинку, але ні машини, ні самого фермера там не було. Пізніше від дочки вони дізналися, що він знаходиться в лікарні, але як з'ясувалося його там немає і не було», — розповідає Ніна Іванівна.

Після цього жінка знову звернулася до депутата. Він пообіцяв, що знову звернеться до Міністерства внутрішніх справ.

«На сьогоднішній день Юрій Балтян вийшов з лікарняного і його будуть допитувати, але дільничний все одно радить звертатися до суду», — каже Ніна Іванівна.

Пенсіонерка і ще кілька чоловік подали позов до суду.

За словами селян, фермер також ігнорує їхні прохання просто повернути землі, щоб вони могли здати їх іншому фермеру.

Виконано за допомогою Disqus