Реклама

Фермери застосовують мотиваційні виплати для пайовиків через конкуренцію

6 грудня 2018 634 0
Фермери застосовують мотиваційні виплати для пайовиків через конкуренцію

Агрохолдинги все частіше впроваджують нові інструменти в роботі з пайовиками. Тому конкуренція змушує фермерів пристосовуватися до таких умов та впроваджувати додаткові мотиваційні рішення для орендодавців, із якими вони працюють.

Про це в рамках спільного проекту Kurkul.com та  John Deere розповів голова ФГ «Врожайне» та заступник голови Вінницької АФЗУ Анатолій Дідик.

Читайте більше:  Анатолій Дідик: технології вирощування диктують вибір техніки

«Ми в минулому році сплатили орендну плату, яка становила 15% від нормативної грошової оцінки. Але холдинги придумують все нові і нові фішки, а ми мусимо пристосовуватись. Скажімо, вони дають бонуси пайовикам. Наприклад, заключить  людина договір оренди з ним на 10 років — дають 10 тис. грн, на 15 років — дають 15 тис. грн і тому подібне. Ми тепер даємо такі самі бонуси… Але ж і не всі вони платять орендну плату 15%», — поділився Анатолій Дідик.

Фермер розповів, що працює із близько 1 100 пайовиками і така ситуація на ринку дещо ускладнює фінансове планування для його підприємства. До всього додаються різні проекти корпоративної соціальної відповідальності, які фермерське господарство реалізує в місцевих громадах.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама