Експерти порадили обирати багатокомпонентні гербіциди

1 квітня 2019 70 0
Експерти порадили обирати багатокомпонентні гербіциди
pixabay.com

Захищати посіви необхідно розпочинати якомога раніше. Адже в період проростання культурних рослин поле має бути чистим від бур’янів. Повідомляє прес-служба UKRAVIT.

Щоб не було недобору врожаю, фахівці «UKRAVIT» рекомендують неодмінно включити в технологію вирощування ґрунтові та післясходові гербіциди. Вони забезпечать культурам безконкурентне середовище й створять оптимальні умови для формування високої врожайності з високими якісними показниками.

Керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець радить обирати грунтовий гербіцидний захист, до складу якого входять дві або три діючі речовини.

«Такі гербіциди контролюють широкий спектр злакових та дводольних бур’янів й забезпечують пролонгований період захисної дії. Цим характеристикам відповідає гербіцид Варяг (метолахлор, 315 г/л + тербутилазин, 190 г/л). Він однаково добре підходить як для ґрунтового, так і ранньопіслясходового внесення у посівах сорго та кукурудзи. У посівах соняшника Варяг застосовується до появи сходів культури і ефективно захищає їх від однорічних злакових та дводольних бур’янів», — зауважив він.

Вдале поєднання діючих речовин із різних хімічних класів дозволяє контролювати надзвичайно широкий спектр бур’янів, від яких зазвичай потерпають сільськогосподарські культури:

До того ж препарат не є фітотоксичним до культурних рослин і повністю розкладається в ґрунті, внаслідок чого відсутні будь-які обмеження щодо організації сівозміни.

Виконано за допомогою Disqus