В Україні розпочалася реалізація огірків із літніх теплиць

246
0
 В Україні розпочалася реалізація огірків із літніх теплиць
pixabay.com

До продажу почали надходити огірки із невеликих господарств південного регіону та Закарпаття, які вирощені у літніх теплицях. Поставки цієї продукції вже невдовзі набудуть масового характеру. Про це повідомляють аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

При цьому, пропозиція продукції зі стаціонарних теплиць також продовжує збільшуватись, що має вкрай негативний вплив на ціни.

Так, у порівнянні з минулим тижнем огірок в Україні подешевшав і середньому на 20%. Станом на 8 квітня комбінати пропонують огірок гладких сортів по 40-42 грн/кг ($1,50-1,52/кг), колючих — по 42-45 грн/кг ($1,57-1,69/кг). Для порівняння, ще тиждень тому ціна на український огірок зі стаціонарних теплиць доходила до 55 грн/кг ($2,06/кг).

Погіршує ситуацію і збільшення пропозиції продукції з Польщі, яку продавці згодні відвантажувати по 35-38 грн/кг ($1,31-1,42/кг).

Враховуючи таку конкуренцію, власники літніх теплиць пропонують огірок за ціною від 30 грн/кг ($1,12/кг). При цьому, зважаючи на доволі стриманий попит, вони готуються знижувати ціни. І це при тому, що на сьогодні огірок на українському ринку вже коштує в середньому на 30% дешевше, ніж торік.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus