Реклама

У ліс під Полтавою вивезли тонни нутрощів тварин

30 квітня 2019 307 0
У ліс під Полтавою вивезли тонни нутрощів тварин
Kurkul.comУ ліс під Полтавою вивезли тонни нутрощів тварин

Полтавчанка Юлія Смірнова, прогулюючись весняним лісом, зробила неприємну знахідку — купу нутрощів прямо серед лісу. Про це повідомляє місцеве видання kolo.news.

«Спочатку не зрозуміли, що це, аж майже під ногами побачили малесеньке поросятко, ненароджене. Потім роздивилися й побачили їх і на купі, і зрозуміли, що це. Запах відчули за мить, коли вітер повернув у нашу сторону», — поділилася враженнями жінка у соцмережах.

Повідомивши про знахідку на пошту СЕС, написала про це й у Фейсбуці, попросила поради. За її словами, просто так залишити справу не могла, адже знає про шкоду від таких відходів, і що їх необхідно утилізувати спеціально.

На публікацію одразу відгукнулися. Із нею зв’язалися представники управління Держпродспоживслужби в Полтавському районі та відділу житлово-комунального господарства, транспорту та цивільного захисту Полтавської РДА.

«Разом поїхали на місце, вони оглянули територію. Дійшли висновку, що, ймовірно, рештки тварин — і свиней, і корів — вивіз у ліс недобросовісний підприємець. У купі десь тонни 3-3,5 відходів», — говорить Юлія.

Зараз за фактом проводять перевірку та готують заходи з утилізації. Про результати офіційно повідомлять згодом.

Виконано за допомогою Disqus