Перша черга молочнотоварного комплексу запрацювала на Івано-Франківщині

9 травня 2019 4426 0
Перша черга молочнотоварного комплексу запрацювала на Івано-Франківщині

Нещодавно ФГ «Персей Агро» (Івано-Франківська область), яке випускає молочну продукцію під ТМ «Рідна земля», відкрило першу чергу молочнотоварного комплексу: приміщення на 1 тис. голів і доїльний блок, пише AgroTimes.

Читайте: АгроЕкспедиція Соя 2018. Івано-Франківська область: Персей Агро, Богдан і К

Про це розповів керівник господарства Володимир Слободян.

«Цього або наступного року добудуємо ще одне таке саме приміщення, в якому розмістяться і дійні корови, і сухостій із нетелями. Загалом на доїння ходитимуть 1,4-1,5 тис. корів», — розповів фермер.

Молодняк, телиць і телят розмістять на території СГВК «Ім. Грушевського»: там буде приміщення на 2 тис. голів, орієнтоване суто на відтворення.

Потужність переробного заводу з урахуванням планової потужності майбутньої ферми дозволяє  переробляти 40 т молока, на ньому вироблятиметься 18 видів натуральної продукції.

«На базі молочного комплексу разом із інвестором плануємо збудувати біогазовий завод потужністю 1,5 МВт. Він має запрацювати вже до кінця цього року. Добовий обсяг завантаження сировини — 200 т гною та 40 т силосу», — зазначив Володимир Слободян.

За словами фермера, газ перероблятимуть на електроенергію і за «зеленим» тарифом продаватимуть в енергомережу.

Перероблений гній розділятимуть на рідку й тверду фракції: рідку вивозитимуть на поля, а з твердої вироблятимуть компост на продаж.

Виконано за допомогою Disqus