Реклама

Ринку агрохімії потрібні єдині правила гри — Ярослав Чабанюк

26 червня 2019 95 0
Ярослав Чабанюк, генеральний директор групи компаній БІОНОРМА
Ярослав Чабанюк, генеральний директор групи компаній БІОНОРМА

Вітчизняний ринок реєстрації та випробувань пестицидів та агрохімії потребує встановлення єдиних правил гри для всіх учасників. Про це заявив генеральний директор групи компаній БІОНОРМА, доктор сільськогосподарських наук Ярослав Чабанюк у ході науково-практичної конференції «Актуальні питання реєстрації пестицидів та агрохімікатів в Україні», що відбулася у Львові 21 червня, повідомляє Kurkul.com.

Організатором конференції виступив Інститут агробіології, що входить у структуру групи компаній БІОНОРМА.

«В Україні є багато компаній, що пропонують консалтингові послуги, проте єдині правила гри відсутні. Водночас, відношення до ринку реєстрації та випробувань пестицидів та агрохімії не як до бізнесу, а як до чогось незрозумілого. За кордоном багато функцій сертифікації та реєстрації покладаються на асоціації чи, навіть, приватні установи. Є багато моментів, які варто обговорювати не на рівні керівників міністерств, а на рівні фахівців. Жвава дискусія в ході конференції демонструє, що в колі учасників ринку та фахівців своєї справи можна швидко знайти рішення багатьох проблем», — повідомив Ярослав Чабанюк.

Вчений додав, що в ході конференції, окрім законодавства у сфері реєстрації агрохімікатів, досвіду у формуванні успішного портфелю продуктів, консалтингу, було розглянуто основні помилки, які роблять учасники ринку та запропоновані практичні кейси для їх вирішення.

Виконано за допомогою Disqus