За 10 років фермою можна буде управляти онлайн — АгроСтратегія

6 серпня 2019 294 0
За 10 років фермою можна буде управляти онлайн — АгроСтратегія

Згідно АгроСтратегії, яку представили експерти Українського інституту майбутнього (UIF) та Latifundist Media, до 2030 р. Україна стане європейським лідером у галузі інновацій та ввійде ТОП-5 країн світу за використанням систем точного землеробства в розрахунку на кількість агропідприємств. Детальніше про це можна дізнатись за посиланням.

На думку експертів АгроСтратегії, за 10 років технології та цифровізація принципово змінять бізнес-процеси в аграрному секторі. Ферми і поля стануть оцифрованими, майже в кожному господарстві буде впроваджено Farm Management System.

Управління виробництвом буде здійснюватись за допомогою віртуального обслуговування. Це в рази скоротить витрати аграріїв.

Також експерти прогнозують, що віртуальне обслуговування дозволить управляти фермою онлайн. Тобто, щоб займатися агробізнесом, необов'язково буде жити в селі та виїжджати на поля. Професійна команда контролюватиме і працюватиме на полях, а власник буде отримувати репорти в онлайні.

За допомогою синергії агробізнесу та IT-розробок Україна може увійти до ТОП-5 країн світу за використанням систем точного землеробства в розрахунку на кількість агропідприємств. Це дозволить зберегти маржинальність бізнесу та збільшити врожайність.

Свої думки щодо цієї стратегії розвитку агросектору до 2030 р. і пропозиції можете залишити в коментарях до цієї новини або висилати на пошту: press@latifundistmedia.com з темою «АгроСтратегії 2030».

Виконано за допомогою Disqus