Назвали сорт українських яблук найпопулярніший на експортних ринках світу

20 жовтня 2019 4162 0
Назвали сорт українських яблук найпопулярніший на експортних ринках світу

Cорт яблука «Роял Гала» на сьогодні дуже затребуваний на ринках східних країн, адже він має усі необхідні параметри щодо щільності, окрасу і калібру, що пред’являються до продукції на експортних ринках. Таку думку висловив комерційний директор ТОВ «ФрутЛогістик» Павло Бідула. Повідомляє EastFruit.

Представник плодоовочевого бізнесу також зазначив, що якщо в 1990–х роках виробники отримували високі прибутки маючи малі площі садів, то сьогодні все навпаки.

Читати за темою: Торговельні мережі можуть перейти з українських яблук на імпортні — думка

«На мою думку, такий парадокс пов’язаний з глобалізацією світової економіки. Сьогодні не ми виходимо на ринки, а ринки виходять на нас. І тому ціна фруктів, що склалася в країнах Південної півкулі сьогодні мало чим відрізняється від нашої ціни», — зазначив Павло Бідула.

Він також переконаний, що виростити яблуко преміальної якості в нинішніх реаліях ринку — це півсправи. Його потрібно також правильно упакувати і для цього потрібно мати певні потужності по розфасовці, а також сортувальну лінію, яка розподілить продукцію за розміром і вагою.

«Інвестиції в дані потужності є найдорожчими. Проте, потрібно розуміти, що упаковка дуже важлива в презентації свого товару споживачеві», — додав Павло Бідула.

Виконано за допомогою Disqus