Україна може посунути США з топу виробників кукурудзи

10 січня 2020 952 0
Україна може посунути США з топу виробників кукурудзи
Kurkul.comУкраїна може посунути США з топу виробників кукурудзи

Тривалі дощі в США затримали посадку та збирання врожаю, що спричинило зниження якості американської кукурудзи, в той час як Україна завдяки низьким цінам збільшила обсяги експорту зерна. Про це повідомляє Kurkul.com з посиланням на agweb.com.

Провідного світового експортера кукурудзи посунули з топу, крім України, ще Бразилія і Аргентина.

Постійні дощі зробили зерно мокрим, тому виробники були змушені штучно його висушити. Це зробило кукурудзу крихкою. Також врожаї США цього року мають менш насичений колір, а це може вплинути на кількість закупівель кукурудзи виробниками кормів для тварин.

Згідно з доповіддю Департаменту сільського господарства, опублікованого 6 січня, в США є проблеми зі збутом кукурудзи до В'єтнаму, країни, яка знаходиться в топ-10 експортерів кукурудзи зі Штатів. Американські експортери вже борються зі зниженим попитом на кукурудзу.


«Американська кукурудза стала менш затребуваною на в’єтнамському ринку через її високу вологість та руйнування, більш темний колір та ціну», — повідомила служба сільського господарства США (USDA), посилаючись на галузеві джерела.

Також у повідомленні було зазначено, що у листопаді експорт кукурудзи з США зменшився на 51% порівняно з 2018 р. Тим часом, бразильські дані в понеділок показали, що експорт кукурудзи в 2019 р. майже подвоївся порівняно з попереднім роком.

Згідно зі звітом USDA, імпорт кукурудзи до В'єтнаму від всіх постачальників, ймовірно, знизиться на 4,3% до 10 млн т за 12 місяців.

Читайте також: Тегеран 2020 — чим загрожує Україні протистояння США та Ірану

Виконано за допомогою Disqus