Укрзалізниця торік перевезла рекордну кількість зерна

11 січня 2020 45 0

У 2019 році «Укрзалізниця» перевезла понад 40 млн т зернових вантажів. Це рекордний показник за всі роки незалежності України, пише Elevatorist.com.

Про це повідомив голова правління компанії Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

Голова «УЗ» розповів, що обсяг перевезення зернових вантажів в 2019 році виріс на 20% в порівнянні з 2018 роком. Серед основних факторів зростання показників Кравцов назвав збільшення врожаю зернових і зміни в роботі компанії.

«Торік ми перейшли до системної маршрутної роботі. Близько 180 станцій переорієнтувалися на маршрутні відправки. Плюс ми впровадили ефективну модель графікових маршрутів, коли вантажний поїзд відправляється чітко за розкладом. Зараз максимально можливу кількість маршрутів «УЗ» розподіляє через систему Prozorro. Це дає рівний доступ усім учасникам, а ми бачимо реальну вартість зерновозів на ринку», — прокоментував роботу компанії Євген Кравцов.

Як повідомив голова «УЗ», ці показники — не межа. Для збільшення обсягів вантажоперевезення потрібно поліпшити координацію дій з аграріями, портовиками і всіма учасниками ринку, а ще прискорити технологічні процеси розвантаження вагонів.

Виконано за допомогою Disqus

+ 34° ... + 16°

Вітер

1м/с

Опади

0мм

Вологість

47%