Криклій розповів про роль Deutsche Bahn в Укрзалізниці

23 січня 2020 78 0

Deutsche Bahn буде співпрацювати та допомагати у розвитку  «‎Укрзалізниці»‎. Німецький менеджмент буде виступати в якості радників з можливістю зміни їх статусу в подальшому. Про це в кулуарах Українського сніданку в Давосі сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій, інформує «‎Економічна правда».

 «‎Після консультацій, оцінки ми вже будемо предметно розуміти, що ми отримуємо, яка з цього вигода, у скільки нам це обійдеться, скільки ми заощадимо. Це все повинно мати під собою економічні розрахунки. Зрозуміло, що у Deutsche Bahn колосальний досвід, нам хочеться залучити якомога більше цього унікального досвіду. Поки що це умовно радники, а надалі будемо дивитися»‎, — запевнив міністр.

За його словами, Україна буде радитись з німецькими фахівцями, зокрема, за двома напрямами: розвитку пасажирських і вантажних перевезень.

«‎Інфраструктура — складова, яка завжди у власності держави. Пасажирські та вантажні перевезення — так, але тут окремий сценарій. Про це занадто рано говорити»‎, —  додав він.

Також Владислав Криклій додав, що стратегічне партнерство з Deutsche Bahn збільшить транзитний потенціал країни.

В планах підписати з DB договір про концесію  «‎Укрзалізниці»‎ в перших числах лютого.

Нагадаємо, сьогодні Укрзалізниця та Deutsche Bahn підпишуть меморандум про співпрацю.

Виконано за допомогою Disqus