Родина бджолярів з Полтавщини планує відкрити реабілітаційний центр для учасників АТО

11 лютого 2020 1817 0
Родина бджолярів з Полтавщини планує відкрити реабілітаційний центр для учасників АТО
Kurkul.com

Директор ДНЗ «Гадяцьке аграрне училище» Наталія Сенчук планує відкрити навчально-реабілітаційний центр для атовців. На базі закладу військовослужбовці, добровольці та волонтери зможуть відновити фізичне та психологічне здоров’я, паралельно здобувати професію бджоляра. Про це розповіла Наталія Сенчук в новому спільному проекті компанії «Лімагрейн Україна» та сайту Kurkul.com «Жінка в агро — до щастя».

«Вони там пекло пережили, повертаються додому і не розуміють нашого життя. Йому треба допомагати, а яким чином? Трактористом не кожен піде, я це так просто образно говорю, зварювальником теж ні. Саме галузь бджільництва, саме ця професія може давати заспокійливий момент, і людина знайде себе, працюватиме, оздоровиться й отримає новий, прибутковий фах», — міркує Наталія Сенчук.

До того ж локація вдала, наголосила героїня. У Гадячі є річка, навколо ліси. Є можливість проводити іпотерапію та апітерапію. Залишилось лише втілити задум, долучити ентузіастів — лікарів, психологів, і відкрити заклад, де лікуватимуть тіло і душу. 

Наталія Сенчук вже 4 роки пропонує ідею чиновникам усіх рівнів, депутатам, впливовим людям. І сподівається, що ідею почують, а справа зрушить з мертвої точки.

Виконано за допомогою Disqus