Українська агрокорпорація поповнила техпарк компакторами BEDNAR

5 березня 2020 67 0
Українська агрокорпорація поповнила техпарк компакторами BEDNAR
Bednar.com

Агропромислова корпорація «Успіх» поповнила свій техпарк ще двома компакторами  моделі SWIFTER SO 6000 F, чеського виробника BEDNAR . Нові машини були придбані компанією за рахунок обігових коштів, без залучення банківських фінансових інструментів. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Агрохолдинг «Успіх» вже закупив в 2017 р. два компактора від компанії BEDNAR тієї ж моделі, обравши їх за найкращим співвідношенням ціни та якості. 

За словами керівника відділу закупівель компанії «Успіх» Миколи Сенченка, компактори BEDNAR SWIFTER SO 6000 F раніше використовували  для підготовки площі перед посівом сої та гороха, а наразі почали застосовувати на всіх культурах. 

«За 3 роки компактори показали свою надійність в плані роботи, обробітку ґрунту та недорогому обслуговуванні, адже вони не ламалися», — говорить Микола Сенченко. 

 

«BEDNAR SWIFTER SO 6000 F це універсальний агрегат, за один прохід компактор робить всі основні операції: вирівнює поверхню поля, розпушує і подрібнює великі грудки, підрізає наявні на полі бур'яни, перемішує і ущільнює ґрунт. Застосовуємо дані агрегати переважно після оранки», - зазначається у повідомленні.

Перевагами агрегату є висока продуктивність та швидкість роботи до 15 км/год, подвійний Crosskill каток, стійки лап з 3-D ефектом, лапи 270 мм. Робоча ширина агрегату становить 6200 см, для роботи з компактором потрібен трактор потужністю 155 — 215 к.с.

Читайте також: Кабмін запровадить нові правила проїзду сільгосптехніки

Виконано за допомогою Disqus