Агровиставку TECHAGRO 2020 перенесено через загрозу коронавірусу

11 березня 2020 36 0
Агровиставку TECHAGRO 2020 перенесено через загрозу коронавірусу
BEDNAR FMT

Одна з найбільших аграрних виставок у Європі TECHAGRO 2020, що проходить в м.Брно (Чехія) перенесена на 11-15 квітня 2021 р. через загрозу поширення коронавірусу. Про це повідомляє Traktorist.ua, з посиланням на прес-службу компанії BEDNAR FMT.

«Основною причиною такого рішення є усунення комерційних ризиків та можливих невиправданих витрат для учасників, враховуючи міжнародний масштаб виставки, та обмеження, що виникають у зв'язку з поширенням коронавірусу в Європі», — повідомляють організатори заходу.

Один з найвідоміших в Україні чеських виробників техніки BEDNAR FMT підготував стенд площею 1250 м2, де компанія планувала представити 15 агрегатів, зокрема новинки 2020 р., зернові сівалки OMEGA та ґрунтообробні агрегати.

«До цього питання ми підходимо професійно та виважено. Ми не хочемо розчаровувати довіру наших клієнтів — експонентів та відвідувачів. Хоч сьогодні офіційно проведення виставки не заборонене, вже завтра ситуація може змінитися. Тому на цьому етапі підготовки до виставки ми повинні усунути всі понесені витрати та ризики. Планування заходу на непарні роки також важливе з огляду на нові дати, встановлені для інших європейських заходів», — розповів генеральний директор торгових виставок у м.Брно Іржі Куліш. 

TECHAGRO є третьою за величиною виставкою сільськогосподарських технологій у Європі, в якій крім чеських виробників, беруть участь  представники з Німеччини, Італії, Франції та ін.

Виконано за допомогою Disqus