Реклама

Американська компанія створить в океані рисові ферми

8 березня 2020 1278 0
Американська компанія створить в океані рисові ферми
Forbes.com

Компанія Agrisea має намір створити в океані пілотні ферми з вирощування солестійкого рису. До кінця 2020 р. Agrisea також планує збільшити свій асортимент солестійких культур, до їх числа увійдуть: кукурудза, пшениця, ячмінь, соя, боби, шпинат і інші культури. Повідомляє SuperAgronom.

Зазначено, що рисові ферми розташовуватимуться на відстані від 0 до 200 км від берега і використовуватимуть енергію хвиль.

«Ці гени разом в мережі діють, як і в природі. Ми просто стимулюємо їх в рослинах, щоб вони були стійкими до солоного середовища», — зауважив генеральний директор і співзасновник компанії Agrisea Люк Янг.

Як повідомили в компанії, солестійкий рис можна вирощувати в солоній океанічній воді без використання ґрунту, добрив та прісної води. Для створення такого рису вчені застосовують методи генного редагування. Дослідники визначили гени, які контролюють витіснення солі з клітин рису, клітинну ізоляцію і захист ДНК. Замість того, щоб вводити гени інших видів, вони посилять експресію цих генів.

Читайте також: Винахід українських стартаперів вбереже аграріїв від крадіжок

Виконано за допомогою Disqus