Sesvanderhave отримала ліцензію на використання нової технології вирощування цукрового буряка

9 червня 2017 98 0
Буряк на полі
kws.uaБуряк на полі

Першу довгострокову ліцензію на використання технології КОНВІЗО® СМАРТ від KWS і Bayer видали бельгійській компанії «Sesvanderhave», повідомив Superagronom.com.

Технологія вирощування цукрових буряків КОНВІЗО® СМАРТ дозволяє виводити сорти цукрових буряків, стійкі до гербіцидів ALS-класу, що контролюють широкий спектр бур'янів.

«Система КОНВІЗО® СМАРТ відкриє перед фермерами нові можливості: вона спростить процес вирощування цукрових буряків, підвищить гнучкість використання гербіцидів і одночасно підвищить екологічність захисту цієї культури», — ідеться у повідомленні.

У наступному році технологія стане доступною для фермерів переважно Східної та Північної Європи, а в 2019-2020 рр. з'явиться на інших ключових ринках в таких країнах як Німеччина, Франція і Польща.

«Угода з компанією «Sesvanderhave» — це перша ліцензія на застосування нової системи вирощування, видана компаніями KWS і Bayer. Незабаром будуть укладені ще ряд ліцензійних угод на використання КОНВІЗО®СМАРТ», — зазначила глобальний менеджер сегмента гербіцидів для сої, олійного ріпаку та цукрових буряків Сабіна Штольц.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою