Аграріям не загрожує дефіцит ЗЗР та насіння — думка

18 березня 2020 108 0
Аграріям не загрожує дефіцит ЗЗР та насіння — думка
Kurkul.com

На думку фахівців LNZ Group, коронавірус не завадить компанії вчасно забезпечити аграріїв засобами захисту рослин для весняно-польових робіт. Повідомляє SuperAgronom.com

«Коли ситуація з коронавірусом розвивалась ще тільки в Китаї, то ми вже розуміли, до чого це може призвести. Компанія завчасно підготувалась і передбачила ті проблеми, що є у нас зараз, тому карантин не може вплинути на поставки нашої продукції. На сьогодні співробітники LNZ Group працюють дистанційно, а ті, що потрібні в офісі, на складі чи на виробництві, добираються на роботу нашим транспортом, тобто ми убезпечили їх від пересування громадським транспортом. Компанія готова логістично, адже ми завчасно розвезли товар регіонами та передбачили, які ЗЗР можуть бути потрібні в конкретних господарствах», — зазначив керівник хімічного напрямку і бренду DEFENDA LNZ Group Сергій Борисов.

Читати за темою: Фермери частіше купують насіння та ЗЗР через інтернет

Керівник хімічного напрямку і бренду DEFENDA LNZ Group додав, що всіх постачальників у компанії завчасно попередили про загрозу і максимально здійснили відвантаження клієнтам. 

Але Сергій Борисов зауважив, що на ринку все-таки існують певні проблеми і якщо Україна введе такий карантин, як в Китаї (одним з факторів якого було, наприклад, обмеження руху вантажного транспорту), то це може стати колапсом. Також додав, що ситуація з карантином для одних компаній — це великі проблеми, а для інших — додаткові можливості.

«Основною перевагою нашого інтернет-магазину є доставка до дверей у будь-яке місто/село, а це знизить ризики для клієнта, що в свою чергу є дуже актуально за нинішніх умов. Все, що потрібно клієнту — це зайти на сайт LNZ web і оформити замовлення. Після чого з вами зв'яжеться наш кол-центр і проконсультує з приводу оптимального вибору способу доставки. Ми завжди говоримо, що краще всього купувати продукцію заздалегідь. Але незважаючи на карантин, клієнти отримують своє замовлення вчасно, згідно з запланованими термінами», — прокоментував представник LNZ web В'ячеслав Полтавець.

Окрім цього, він зазначив, що на сьогодні на складах є достатній запас посівного матеріалу та засобів захисту рослин, тому проблем із дефіцитом продукції під час посівної — не виникатиме.

Виконано за допомогою Disqus