Карантинні обмеження можуть вплинути на поставки МТР

19 березня 2020 282 0
Карантинні обмеження можуть вплинути на поставки МТР
Kurkul.com

Аграрії, які заздалегідь не уклали контракти на поставку МТР, можуть зіткнутись із дефіцитом окремих груп товарів на початку весняно-польових робіт. Повідомляє SuperAgronom.com.

«Саме цього року така недалекоглядність може мати критичні наслідки. Ось тут і може виникнути питання недостачі, тому що допоставки та дозамовлення сьогодні залежать від багатьох факторів, які не можуть регулювати безпосередньо компанії-виробники, чи компанії-дистриб’ютори, а виключно залежать від державного регулювання та обмеження транспортних переміщень як міжнародних так і внутрішніх», — розповів керівник і засновник компанії «Агро Експерт» Віталій Наріжний.

Зазначено, що проблеми можуть виникнути у підприємств, які чекали фактичного початку посівної та змін курсу валют і завчасно не уклали контракти на поставку МТР.

«В «Агро Експерта» з усіма виробниками насіння, добрив та ЗЗР довгострокові домовленості із певними зобов’язаннями, які вчасно дотримуються. Тож ніяких проблем із дефіцитом та відвантаженнями МТР до початку польових робіт не виникне», — повідомив фахівець.

Він також додав, що наразі складно передбачити, які наслідки можуть бути від пандемії. Однак очевидними є зниження експортних цін на сільськогосподарську продукцію через падіння світової економіки.

Читайте також: Українські фермери відчули наслідки пандемії коронавірусу — результати опитування

Виконано за допомогою Disqus