Карантинні заходи не вплинуть на забезпечення аграріїв ЗЗР — думка

19 березня 2020 73 0
Карантинні заходи не вплинуть на забезпечення аграріїв ЗЗР — думка
Kurkul.com

Особливо сильного негативного впливу на забезпечення аграріїв насінням та ЗЗР через коронавірус в компанії CHEMISCHE GUTER не прогнозують. Через минулорічні залишки Україна в принципі забезпечена ЗЗР, за виключенням деяких діючих речовин. Повідомили в прес-службі компанії CHEMISCHE GUTER, інформує SuperAgronom.com.

«Конкретно по нашій компанії, з метою уникнення дефіциту ЗЗР, ми вчасно спланували та заздалегідь ввезли необхідну кількість продукції відповідно до замовлень партнерів та нашого бачення ринку. Навіть якщо виникнуть труднощі з окремими продуктами, то перепрограмувати технології захисту не буде складно. Тим більше, рівень агрономічних служб у нас дуже високий і вони зможуть швидко переорієнтуватися, звісно з нашою допомогою», — зазначив директор компанії CHEMISCHE GUTER Олександр Дрешпак.

З метою уникнення ризиків фахівці компанії радять сільгоспвиробникам співпрацювати лише з перевіреними виробниками і партнерами. Тим паче, що наразі на ринку з’явилося чимало компаній-постачальників з сумнівною репутацією.

«Навіть якщо хтось пропонує істотно дешевше і обіцяє поставити продукт вчасно і в строк то, як показує практика, «вестися» на такі «солодкі» обіцянки і пропозиції не варто. Адже в результаті виробнику доводиться похапцем шукати продукти і «встрибувати в останній вагон», щоб успішно завершити посівну кампанію», — порадив Олександр Дрешпак.

За його словами, обмежувальні заходи, спричиненні запровадженням карантину, можуть спричинити курсові втрати та фінансову недисциплінованість.

Виконано за допомогою Disqus