Під час карантину агровиробники зекономлять 486 млн грн

20 березня 2020 1477 0

Держава звільнила агровиробників від податку на землю та від орендної плати земель с/г призначення державної власності на два місяці через коронавірус. Економія коштів для с/г товаровиробників складе 486 млн грн. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)» держава звільняє агровиробників від орендної плати за землю сільськогосподарського призначення державної власності на два місяці через карантин.

«У 2019 р. було сплачено 1,11 млрд грн земельного податку за землі сільськогосподарського призначення державної власності. У 2020 р. надходження від сплати цього податку мала б зрости до 1,16 млрд грн через постійне оновлення нормативної грошової оцінки. Надходження від річної орендної плати за землі сільськогосподарського призначення державної власності у 2019 році становили 1,62 млрд грн, цього року ця сума мала б становити 1,75 млрд грн», — зазначається у повідомленні.

Читати за темою: Верховна Рада прийняла пакет законопроектів, що звільняють бізнес від податків на час карантину

Виконано за допомогою Disqus