Аграрії збільшили фінансування посівної з власних джерел

12 червня 2015 59 0
Аграрії збільшили фінансування посівної з власних джерел
Dr.ck.uaАграрії збільшили фінансування посівної з власних джерел

Українські аграрії збільшили фінансування посівної з власних джерел, в цьому році воно склало 54.6 млрд грн (порівняно із показниками минулого року – 35.5 млрд грн). Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба відомства.

«Загалом посівна кампанія продемонструвала позитивну фінансову картину в аграрному секторі. Проте сільгоспвиробники потребують розв’язання низки питань щодо кредитування агросфери», — зазначив він.

Вирішення цих питань однаково важливо як для банків, так і для аграріїв. Зміцнення фінансового стану підприємств АПК є додатковим фінансовим ресурсом для банків.

Також була обговорена подальша співпраця та теми, якими визначено компенсування кредитних ставок; запровадження проекту аграрних розписок; фінансування малого та середнього бізнесу та загальна ситуація із фінансуванням аграрного сектору України.

Заступник міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька та представники банківських установ обговорили зазначене коло питань, після чого повідомила про перспективи співпраці українського агросектору із Європейським Інвестиційним Банком.

«Мінагропрод та Європейський Iнвестбанк підписали Декларацію про наміри щодо фінансування аграрних проектів. Підписання документу стало результатом плідної співпраці з місією ЄІБ. Ми будемо зміцнювати взаємодію з реалізації проектів, пов’язаних з виробництвом насіння, олійним комплексом, а також підтримкою і розвитком аквакультури. Наразі запланована розробка чотирьох проектів. Запрошую представників банківських установ приєднатися до їх реалізації», — наголосила заступник міністра.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою