При Мінагропроді створена робоча група з питань агрострахування

15 червня 2015 37 0
При Мінагропроді створена робоча група з питань агрострахування
andreilapa.comПри Мінагропроді створена робоча група з питань агрострахування

При міністерстві аграрної політики та продовольства створена робоча група з питань агрострахування, яка опрацьовує відповідне законодавство та відповідає за розбудову політики страхування аграрних ризиків, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

«Нам важливо налагодити ефективне партнерство між усіма учасниками агрострахового ринку — державою, страховиками та сільгоспвиробниками. Головною метою є розроблення та впровадження цілісної системи агрострахування», — зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Також, за її словами, усі розуміють важливість якісної роботи аграрного пулу в складних економічних і політичних умовах. Тому пул має складатись з тих компаній, які мають необхідний фінансовий ресурс.

«Для нас дуже важлива думка учасників ринку страхування, тих, хто зможе гарантувати якісну прозору роботу по зміні відповідного законодавства і функціонування аграрного пулу. Ми чекаємо на думку та пропозиції щодо подальшої роботи від страхових компаній по запропонованих оновлених законодавчих змінах. Окрім того, на експертний аналіз ми зараз подаємо проекти наказів по страхуванню ризиків на весь період майбутнього врожаю сої, кукурудзи, ярих зернових, і інших культур», — сказала Владислава Рутицька.

Виконано за допомогою Disqus