На Півдні посилиться посушлива ситуація

6 квітня 2020 200 0
На Півдні посилиться посушлива ситуація
Kurkul.com

На території України панує антициклон. З 6 по 9 квітня пануватиме суха та сонячна погода. Про це повідомляє сервіс агропогоди «Метео Фарм».

Починаючи з 10 квітня з’явиться мінлива хмарність, на більшості території України пройдуть короткочасні опади у вигляді дощу. 11-го квітня дощитиме  на Сході. 12-го квітня короткочасні дощі пройдуть частково в Північних та Західних областях. В Південних областях продовжує посилюватися посушлива ситуація, опади протягом тижня не передбачаються. Тиждень обіцяє бути сонячним та малохмарним. Швидкість вітру матиме змінний характер 1-4 м/с.

«Беручи до уваги, що температура повітря зростатиме, а кількість опадів буде обмаль, то ситуація відносно запасів продуктивної вологи погіршиться», — зазначили аналітики.

Нічна температура в Північних, Західних та Центральних областях коливатиметься від 0 до +9 °С, на Сході та Півдні -2…+7 °С. Денні температури на Сході +10…+18 °С, в Північних, Південних та Центральних областях знаходитимуться в межах +12…+20 °С. На Заході повітря прогріється до +13…+22 °С.

Мінімально температура ґрунту в Східних областях опуститься до +1…+6 °С, на решті території цей показник знаходитиметься в межах +2…+10 °С.

Виконано за допомогою Disqus