ALFA Smart Agro виділила понад 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом

6 квітня 2020 20 0
ALFA Smart Agro виділила понад 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом
ALFA Smart AgroALFA Smart Agro виділила понад 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом

Українська компанія виробник засобів захисту рослин та мікродобрив ALFA Smart Agro виділила понад 5 млн грн для закупівлі обладнання та засобів індивідуального захисту для медичних закладів м.Біла Церква, де знаходяться виробничі потужності компанії. Про це Kurkul.com повідомили в компанії.

«У ситуації, яка склалася в Україні та світі, ми не можемо залишатися осторонь. Об’єднання сил держави і бізнесу та усвідомлення особистої відповідальності кожного — тільки це зможе зупинити поширення вірусу та вберегти життя людей», — зазначив директор Білоцерківського заводу препаративних форм Роман Шпаченко.

Компанія надала адресну допомогу Білоцерківській міській лікарні №3, яка є опорним медичним закладом Київської області, що прийматиме пацієнтів із коронавірусом. ALFA Smart Agro передала лікарні цифровий палатний (мобільний) рентгенівський апарат Cybermobil Plus 30, із пристроєм цифрової рентгенографії Fire CR20 та цифровим плівковим принтером IMAX 250. Крім того, вже закуплено та очікує доставки найближчим часом:

  • три апарати штучної вентиляції легень високого класу VG70;
  • три монітори пацієнта з функцією капнографії.

Окрім цього, компанія передала велику партію засобів індивідуального захисту для медичних працівників Білоцерківської міської лікарні №3, Білоцерківської центральної районної лікарні та Дроздівської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини Білоцерківського району.

Зокрема медпрацівникам було передано:

  • костюми біозахисту одноразового та багаторазового використання;
  • захисні медичні окуляри та окуляри зі щитками;
  • медичні рукавички з довгими манжетами;
  • медичні дезковрики;
  • респіратори класу захисту FFP3.

«Дякуючи небайдужим підприємцям та активній позиції громадян, разом ми зможемо подолати поширення небезпечної хвороби в місті. Вже сьогодні ми отримали пересувний рентген апарат і зараз чекаємо на отримання ШВЛ, крім того — монітори, костюми, маски. Всі стикнулися з тотальним дефіцитом обладнання, знайти та купити його дуже складно. Компанія ALFA Smart Agro має зв’язки за кордоном, тому ми, звичайно, дуже вдячні їм за допомогу. Це, без перебільшень, допоможе рятувати життя людей», — зазначив міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.

Виконано за допомогою Disqus