Kubota представила 4 моделі компактних тракторів

4 листопада 2020 98 0
Kubota представила 4 моделі компактних тракторів
traktorist.ua

Компанія Kubota розширила лінійку компактних тракторів L60LE, представивши 4 нові моделі. 
Про це повідомляє Traktorist.

Серед новинок Kubota L60LE — 4 моделі потужністю від 37 до 42 к.с. Кожна з презентованих моделей з трьохточковим зчепленням — Kubota L3560LE та Kubota L4060LE — мають по 2 варіанти виконання: з кабіною або з конструкцією Rops. 

Трактор Kubota L3560LE має вантажність 1200 кг, модель L4060LE зі збільшеною рамою — 1252 кг.

«Минулого року Kubota представила серію тракторів L3560HSTC-LE, виходячи з ринкових потреб у доступній кабіні класу люкс. Відтоді ми виявили, що багато хто з наших клієнтів шукали трактори, які забезпечували б рівень якості, комфорту та доступність початкового рівня, але потребували або більшої потужності, або наявності версії Rops. Саме з урахуванням цих ринкових потреб була доопрацьована серія L60LE», — розповів Келсі Річардсон, менеджер з продукції Kubota.

Нова серія тракторів Kubota L60LE була спеціально розроблена для невеликих фермерських господарств, садівників-любителів, власників посівних площ та кінного спорту.

Всі чотири моделі оснащені суцільнометалевим капотом та крилами для довговічності. На трактори встановлено сучасний дизельний двигун Kubota, трансмісію HST Plus, систему Stall Guard та Auto Throttle Advance.

Виконано за допомогою Disqus