Для експорту свинини в ЭС потрібно реорганізувати Держветфітослужбу — есперт

63
0
Для експорту свинини в ЭС потрібно реорганізувати Держветфітослужбу — есперт
Аsu.pigua.infoДля експорту свинини в ЭС потрібно реорганізувати Держветфітослужбу — есперт

Щоб Україна мала змогу експортувати свинарську продукцію до Європейського Союзу, насамперед потрібно завершити реорганізацію Держветфітослужби України, і призначити головного ветеринарного лікаря. Про це йшлося в ході панельної дискусії «Українське свинарство: стан та виклики сьогодення», повідомляє сайт Асоціації свинарів України (АСУ).

Наступний крок — організація місії ЄС з питань м’яса свиней (раніше такі місії відвідували Україну з питань молока та молокопродуктів).

«Європейські колеги готові до співпраці, але вони не розуміють з ким контактувати — Держветфітослужба у стані реорганізації, а нова служба ще не створена. Всі у стані очікування. Експерти з ЄС відкрито заявляють, що вони чекають завершення реформ. Це питання стоїть жорстко, і його піднімають не лише з боку Європи, але й країн Митного союзу», — прокоментував експерт із фіто санітарних питань Віталій Башинський.

Відтак, щоб вітчизняна свинина потрапила за кордон потрібно насамперед «навести лад» на державному рівні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми