Реклама

На Дніпропетровщині затримали підозрюваних у нападі на фермерські господарства

29 грудня 2020 118 0

На Дніпропетровщині поліцейські затримали лідера озброєного злочинного угруповання з міжрегіональними зв’язками, підозрюваного у розбійних нападах на фермерські господарства. Повідомляє пресслужба Національної поліції.

Зазначається, що на момент скоєння злочинів організатор групи був депутатом однієї із районних рад Дніпропетровської області. 

Як було встановлено, члени злочинної групи причетні до ряду розбійних нападів на домоволодіння та фермерські господарства, як у Дніпропетровській області, так і за її межами, скоєні протягом останніх двох років. Під час скоєння злочинів вони погрожували потерпілим вогнепальною зброєю та були одягнуті у камуфльований одяг і балаклави. Для конспірації пересувалися на автомобілях з підробленими номерними знаками. Зокрема, у жовтні 2018 р. нападники увірвалися на територію фермерського господарства в смт Межова, зв’язали охоронця та забрали металевий сейф з $50 тис. і документацією. 

Злочинну діяльність групи задокументували поліцейські Департаменту карного розшуку та слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури м.Синельникове за погодженням з прокурором області. 24 грудня 31-річного лідера групи затримали.

Читайте також: У кіровогорадського фермера злочинці вимагали переоформлення 30 га землі та $30 тисяч

Виконано за допомогою Disqus

Реклама