McHale презентував новий прес-підбирач

14 лютого 2021 119 0
McHale презентував новий прес-підбирач
agroportal24h.cz

Компанія McHale презентувала новий прес-підбирач McHale V8 з діаметром тюків до 1,9 м.

Про це повідомляє Тraktorist.ua.

Розробники McHale витратили останні три роки на випробування свого найбільшого прес-підбирача із змінною камерою, здатного виробляти тюки діаметром до 1,9 м. На початку цього року компанія McHale офіційно розширила свій асортимент пресів із змінною камерою, представивши McHale V8950 із системою різання на 15 ножів. 

«Новий прес V8 розширив наш асортимент пресів із змінною камерою, які відомі у всьому світі завдяки виробництву якісних тюків ідеальної форми. Наші нові преси V8940 та V8950 вивели пресування на новий рівень не тільки завдяки більшим тюкам, але також завдяки кращому ущільненню тюків, ефективному підбору та спрощенню обслуговування», — розповів Мартін Макхейл, директор з маркетингу та продажів компанії McHale

Ключові характеристики нового преса з варіаційною камерою McHale V8 включають більший підбір маси, інноваційні функції включають: новий підбирач з класичним або кулачковим треком, більші бокові шнеки, більший ротор, адаптивний підбирач, кількість ножів на вибір, пресувальна камера з трьома нескінченними стрічками, потужна система зв’язування, автоматичні мастила, нова конструкція бічної кришки, консоль управління Expert Plus або пандус викиду.

Читати за темою: Завод Кобзаренка відправив сільгосптехніку до Індії

Нова лінійка пресів McHale V8 оснащена міцними компонентами, що гарантують тривалий термін служби та надійність машини.

Усі преси серії V8 стандартно оснащені трьома нерухомими нескінченними стрічками. Вони надзвичайно зносостійкі —  виготовлені з синтетичного матеріалу.

Розмір тюків на обох прес-підбирачах регулюється від мінімального розміру з кроком в десять міліметрів.

Нова лінійка V8 також отримала новий вигляд. Капот оснащений міцними бічними кришками, які відкриваються вгору і забезпечують кращий доступ до деталей машини.

«Лінійка прес-підбирачів McHale V8 оснащена новим пультом управління Expert Plus з великим графічним дисплеєм. Оператор може встановити розмір серцевини та розмір тюка, щільність стрижня та щільність тюка або використовувану чисту швидкість безпосередньо з кабіни трактора. Нова консоль Expert Plus також дає оператору можливість вибрати ядро ​​м'якого або твердого пакета, залежно від його вимог», — підсумували в компанії.

Виконано за допомогою Disqus