Одне з господарств AgroGeneration розширить посівні площі

32
0
Latifundist.com
Одне з господарств AgroGeneration розширить посівні площіLatifundist.com

Підприємство «Ліщинське» (Житомирська область), що входить до складу компанії AgroGeneration, планує розширювати територію підприємства. Про це під час візиту до підприємства повідомив президент компанії AgroGeneration Джон Шморгун, пише пресс-служба відомства.

За його словами, «Ліщинське» — невелике підприємство, проте вкрай важливе для роботи компанії в цілому.

«Ми плануємо надалі розширювати території орних земель у «Ліщинському», адже навколо є чимало доступних полів для обробки», — сказав Джон Шморгун.

Також президент AgroGeneration розповів, якими сортами ячменю цьогоріч засіяли поля.

«Одне з полів засіяне пивоварним ячменем сорту «Себастьян», що його ми придбали y французькій компанії «Суфле». Саме цей сорт ячменю ми сіємо щороку і маємо високі показники врожаю. На такі ж показники сподіваймося і цього сезону!», — додав Джон Шморгун.

Генеральний директор підприємства Олег Мазур, зазначив, що морозостійкий ячмінь, інший сорт якого сіють на цьому підприємстві, в цьому регіоні прижився дуже добре та щорічно дає високі показники.

«Саме тому ми плануємо і надалі використовувати цей сорт і не проводити сортозаміну», — повідомив він.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus